Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

 

Zamanında... Güvenli... Çevre Dostu…

BT LOJİSTİK , kurulduğu günden bu yana teknolojik yenilikleri izleyerek sürekli geliştirdiği lojistik ağı ile , yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir.

Bir çok şube ofisleriyle, müşterilerine sunduğu etkin ve kaliteli çözümlerle kara taşımacılığı sektöründeki konumunu güçlendirmiştir. Bu alanda yakaladığı başarı ve kazanımlarını yine müşterileri ile paylaşarak büyüyecek, yeni projelerle sektöre değer katmayı sürdürecektir.

BT LOJİSTİK, kara taşımacılığında müşterinin en büyük beklentisi olan güvenli seyir ve müşteriye kesintisiz bilgi akışını sağlamayı ilke edinmiş, bu alandaki teknolojik yenilikleri eksiksiz takip ederek bünyesine dahil etmiştir.

Müşterinin yükünü, her koşulda güvenli ve disiplinli bir seyirle alıcısına ulaştıran ve bu alanda hedeflediği farklı çizgiden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

BT LOJİSTİĞİN tüm diğer lojistik süreçlerindeki müşterilerinin kara nakliye taleplerini aynı çatı altında karşılayabilme lüksünü müşterilerine sunarak, en uygun çözümleri en makul fiyatlarla buluşturmuştur.

Uluslararası Karayolu hizmetimiz, Türkiye ile Avrupa ve Balkanlar, Orta Doğu ülkeleri arasında karayolu taşımacılığı sunulmaktadır.

-30 farklı ülkeye hizmet

-Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan Uluslararası Karayolu Nakliye Hizmetleri

-Haftalık Düzenli Parsiyel ithalat ve ihracat Çıkışları

-Düzenli Araç Takip ve Bilgilendirme -Özel Müşteri Hizmetleri

-Güçlü Taşıma Ağı