Değerlerimiz

 

Çalışanlarının beceri ve yeteneklerin sürekli geliştirmeyi amaç edinen BT Lojistik İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri, kariyer geliştirmesi ve kariyer planlaması ile onları sürekli dinamik bir şekilde kurumun gelecekteki taleplerine hazır tutmaktadır.

Performans Yönetim sistemi dahilinde, tüm çalışanlarımızın ayrı ayrı gelişim planları tutulmakta, bu planlara göre eğitim atamaları yapılmaktadır. Finansal ve Operasyonel başarı kriterleri yanında, yetkinlik bazlı bireysel performans yönetim sistemlerinin geçerli olduğu grubumuzda senede iki defa performans mülakatları yapılmakta, Yetenek Yönetim Sistemleri dahilinde de potansiyel yönetici olabilecek çalışanlarımız için özel programlar uygulanmaktadır.

Mesai saatleri, hafta içi olmak üzere 08:30-18:30 arasındadır. Şirketimizin sağladığı olanaklar; yemek, servis ve özel sağlık sigortasıdır. (Stajyerler hariç)

BT Lojistik, çalışanlarının özel günlerinde onların yanındadır. Doğum günlerinde kitap verilmekte, evlenen ve çocuk sahibi olan çalışanlarımıza da hediye verilmektedir.